Hakkımızda

1964 yılında  dedem  Sabit Güleryüz’ün Konya’dan Eskişehir’e göç etmesini takip eden yıllarda Oğulları  Mehmet,Osman ve Zeki Güleryüz Konyalılar Torna firmasını kurdular.

3 kardeş piyasadaki torna kovan - dingil düzeltme, şanzıman vebilya yataklarının kaynak işlerini yapmaya başladılar. İlerleyen yıllarda çiftçilerin talebi üzerine (1974) patoz makineleri imal eden Zeki Güleryüz; imalat sırasında patoz makinelerinin Dönel parçaları olan palet ve volanların balanslarının alınması gerektiğini tespit etmiş ve statik balans alma işlemlerini de yaparak bu makinelerin imalatına devam etmiştir.

Zeki Güleryüz 1982 yılında tamamen balans alma işlemlerine odaklanarak şaft, volan, fan ve diğer birçok dönel parçanın balansını alma işlemlerine başlar ve firmanın ismini “Konyalılar Balans” olarak değiştirmiştir.

Rahmetli Zeki Güleryüz’ün balans alma işlemlerine gönül verdiği o günden bu güne başarılı işlere imza atan Konyalılar Balans ,Zeki Güleryüz’ün vefatının ardından oğlu Murat Güleryüz’ün bayrağı devralmasıyla birlikte  sektördeki gelişmeleri daha da  yakından takip ederek siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti doğru zamanda ve yerinde vermeyi amaç edinmiştir. Firmamız çalıştığı fabrikalarda taşınması ve sökülmesi zor parçaların balans alma işlemlerinin zorluğunun ve üretim sürecine olan negatif etkilerinin farkına vararak  Yerinde balans alma işlemlerini de hizmet aralığına ekleyerek Geçmişten bu güne alanında taşıdığı bayrağı daha da ileriye götürme gayesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Bu nedenle çağın gereği ve artık bir vazgeçilmez olan internet mecrasında da siz değerli müşterilerimize istediğiniz anda istediğiniz yerden bir tıklama uzaklığında bilgi verme-alma gayesi ile web sayfamızla hizmetinizdeyiz.

Eskişehir Oto - Eskişehir Oto Rehberi